Titles you rated
Toy SoldiersRated ★ 4.5- 5minstealer: Infinite ChallengeRated ★ 5.0
- My Little TelevisionRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 4.0- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0

Damn Good CompanyRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0- Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
- Money GameRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Gokusen SpecialRated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5
GokusenRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0