Series
Ratings
45
Secret GardenRated ★ 3.5
Fear the Walking DeadRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Twenty AgainRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0