Series
Ratings
61
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 2.5- KkangsooniRated ★ 2.5
Jang Hee BinRated ★ 2.0
PhoenixRated ★ 2.5
I am Your TeacherRated ★ 2.5
City HallRated ★ 2.5- TomatoRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 2.0
Miss KoreaRated ★ 0.5
All InRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 0.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 0.5
Fabulous BoysRated ★ 0.5
The Princess's ManRated ★ 1.5
Love Story in HarvardRated ★ 0.5
Beethoven VirusRated ★ 0.5
Behind the White TowerRated ★ 2.5
Squad 38Rated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 1.0