Series
Ratings
20
My Father is StrangeRated ★ 2.0
Woman of DignityRated ★ 2.0- Delicious GuysRated ★ 2.0
Winter SonataRated ★ 1.5
The Good WifeRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 1.5
The Slave HuntersRated ★ 1.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 2.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
War of MoneyRated ★ 2.0
House of CardsRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.0