Series
Ratings
127
Solo LevelingRated ★ 4.0- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Toradora!Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet SPRated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0
Logically Impossible! Detective Ryoko Kamizuru Is on the CaseRated ★ 3.5
Producing NobutaRated ★ 5.0
Meitantei Stay HomesRated ★ 1.0
Reincarnated as a SwordRated ★ 4.5