Titles you rated
PersuasionRated ★ 4.5
QueenpinsRated ★ 5.0- 落葉歸根Rated ★ 4.5
9 SongsRated ★ 0.5
Just a Breath AwayRated ★ 4.5
Late NightRated ★ 5.0- BargainRated ★ 4.5

V.I.P.Rated ★ 5.0
Master Z: Ip Man LegacyRated ★ 4.0- Johnny ExpressRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0- Oink OinkRated ★ 5.0
My UncleRated ★ 4.0- Asian Corridor In HeavenRated ★ 4.5
Assault on Wall StreetRated ★ 4.5
The Brothers GrimmRated ★ 3.5
Scary Movie 2Rated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.5
DefianceRated ★ 5.0
The Ballad of NarayamaRated ★ 4.0