Movies
Ratings
144- Fighter In The WindRated ★ 3.0
HitmanRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 4.0
The Storm RidersRated ★ 4.5
Van HelsingRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Fortune SalonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 1.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.5
The Taste of MoneyRated ★ 2.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.5- My Boss, My HeroRated ★ 4.5
FarinelliRated ★ 4.0
BandidasRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 4.0