Titles you rated
- Good PeopleRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Someone You Might KnowRated ★ 0.5
Pan AmRated ★ 4.0- Heart Signal Season 2Rated ★ 2.5
恋がヘタでも生きてますRated ★ 5.0
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 5.0- Abnormal SummitRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0