Titles you rated
Kaiju No. 8Rated ★ 5.0- Mask GirlRated ★ 2.5
- The 8 ShowRated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 2.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0- BargainRated ★ 1.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.5- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 5.0
Made In AbyssRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 4.5
Kakegurui ××Rated ★ 4.0
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.0- You Raise Me UpRated ★ 2.0