Series
Ratings
60
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
My Beautiful BrideRated ★ 2.5
On AirRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 2.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
High SocietyRated ★ 3.0
Wonderful DaysRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Three DaysRated ★ 3.5
Loving YouRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0