Titles you rated
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- AemaRated ★ 3.5
- New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
- New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
- New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Behind Her EyesRated ★ 4.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Shop of the LampRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5- Lovely RunnerRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5- Narco-SaintsRated ★ 3.5
- JeongnyeonRated ★ 3.5
- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Good PartnerRated ★ 3.0- Queen of TearsRated ★ 3.0
- Pyramid GameRated ★ 3.0