Series
Ratings
53- Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.5
- Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0- The Art of SarahRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0- CasheroRated ★ 2.5
- The Price of ConfessionRated ★ 3.5
- Remarriage & DesiresRated ★ 2.5
- TriggerRated ★ 2.5
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- AemaRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
- Mercy for NoneRated ★ 3.5
- The Silent SeaRated ★ 2.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.5