Series
Ratings
33
Itaewon ClassRated ★ 1.5- Nonstop 1Rated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5- Blue TowerRated ★ 4.0
- Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
- Three FriendsRated ★ 4.5
All About EveRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
TruthRated ★ 4.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0- Witch HuntRated ★ 3.0