Series
Ratings
130
Chainsaw ManRated ★ 4.0- The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- Obi-Wan KenobiRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 0.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.5- MessiahRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5