Series
Ratings
23
The Walking DeadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Arakawa Under The BridgeRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
PlanetesRated ★ 4.0
Blood+ (Blood Plus)Rated ★ 3.5
Girls und PanzerRated ★ 3.5
Gurren LagannRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Psalms of Planets Eureka SevenRated ★ 4.0
Magical Girl OreRated ★ 4.0
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Magical Girl SiteRated ★ 3.0
Scum's WishRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0