Series
Ratings
27- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.0
Black ButlerRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 5.0
- Family Outing Season 1Rated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 0.5
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
Mr. BeanRated ★ 3.5
Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 3.0

Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5