Movies
Ratings
23- Lost ChristmasRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0- Blood RainRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Children...Rated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 1.0
The Foul KingRated ★ 1.0
FriendRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0