Movies
Ratings
313
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 2.0
Paradise MurderedRated ★ 1.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 2.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 1.5
Men in BlackRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 1.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
CubeRated ★ 1.0
Start-UpRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
ザ・タイタニックRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 1.5