Movies
Ratings
31
RevengeRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.0
SanctumRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Ghost in the Shell: The New MovieRated ★ 5.0
Blood and TiesRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Killer EliteRated ★ 2.5
GravityRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 5.0
FluRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 3.5