Movies
Ratings
1697
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
SinisterRated ★ 2.0- Trivial MattersRated ★ 4.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.5
HungerRated ★ 4.5- Delta BoysRated ★ 3.5
Ryuichi Sakamoto: CodaRated ★ 5.0- EntangledRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
After My DeathRated ★ 4.5
Under the SkinRated ★ 4.0
Rescue DawnRated ★ 4.0- Cheer Up Mr. LeeRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.5