Movies
Ratings
28
Our TimesRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Take OffRated ★ 2.5
LolitaRated ★ 2.5
Young & BeautifulRated ★ 1.5
Le Grand ChefRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0- Kid's PlayRated ★ 1.5
Nicholas on HolidayRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 0.5
The MatrixRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
MementoRated ★ 1.5