Series
Ratings
119
God's Quiz : RebootRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0- Rainbow RomanceRated ★ 3.0
My Love PatzziRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 4.0
All About EveRated ★ 4.0- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 5.0
RomanceRated ★ 5.0