Series
Ratings
38
Men on a MissionRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
JumongRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0