Series
Ratings
264- Dr. Romantic Season 3Rated ★ 3.5
True BeautyRated ★ 2.0
When the Weather is FineRated ★ 3.0
Nevertheless,Rated ★ 2.5
Live OnRated ★ 3.0- Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
- Love Is Blind Season 9Rated ★ 2.0
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 2.5
- S LineRated ★ 2.5
- My Girlfriend Is The Man!Rated ★ 2.5
Shugo Chara!Rated ★ 4.0- Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
- EXchange Season 1Rated ★ 3.0
Love Catcher in SeoulRated ★ 2.0
EXchange Season 2Rated ★ 2.0- Office RomanceRated ★ 1.5
- EXchange Season 3Rated ★ 2.0
- 신들린 연애Rated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 2.0- Fate: The Winx Saga Season 2Rated ★ 2.5