Series
Ratings
135
SPRated ★ 5.0
IslandRated ★ 4.5
HANEBADO!Rated ★ 0.5
WORKING!!! SPRated ★ 4.5
MottoRated ★ 4.5
To Love-RuRated ★ 5.0
僕は友達が少ない あどおんでぃすくRated ★ 5.0
GintamaRated ★ 4.0
Akashic Records of Bastard Magic InstructorRated ★ 4.0
Recovery of an MMO JunkieRated ★ 3.5
Gabriel DropOutRated ★ 3.5
The Royal TutorRated ★ 3.0
Tsuki ga KireiRated ★ 4.5
The Asterisk War 2nd seasonRated ★ 4.5
Grimoire of ZeroRated ★ 4.5
The Asterisk WarRated ★ 5.0
GAMERS!Rated ★ 5.0
Love and LiesRated ★ 5.0
Myriad Colors Phantom WorldRated ★ 2.0
Classroom of the EliteRated ★ 5.0