Series
Ratings
12
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0- Santa Clarita DietRated ★ 4.0
- Santa Clarita DietRated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0