Series
Ratings
170
WATAMOTERated ★ 4.5
Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School Future ArcRated ★ 4.0
My Mental Choices Are Completely Interfering with my School Romantic ComedyRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Sayonara Zetsubou SenseiRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 4.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
ServampRated ★ 4.5
Dog & ScissorsRated ★ 3.5
Dagashi KashiRated ★ 4.0
No. 6Rated ★ 4.5
Princes of Song Maji Love RevolutionRated ★ 3.5
Princes of Song Maji Love 2000%Rated ★ 3.5
Princes of Song Maji Love 1000%Rated ★ 3.5
마요이가Rated ★ 4.0
Laughing Under the CloudsRated ★ 4.0
「琴浦さん」Rated ★ 3.0
Hanasaku IrohaRated ★ 4.0
The Kawai Complex Guide to Manors and Hostel BehaviorRated ★ 4.5