Series
Ratings
22
プライドRated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 3.5
Tokyo Love StoryRated ★ 5.0
Iryu: Team Medical DragonRated ★ 4.0
Good Luck!!Rated ★ 3.5
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 3.0
Flame of ReccaRated ★ 3.0
ZetmanRated ★ 3.5
Ushio and ToraRated ★ 4.0
Fist of the North StarRated ★ 3.0
NARUTORated ★ 3.0
Dragon Ball GTRated ★ 2.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon BallRated ★ 5.0
Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5