Series
Ratings
526
The Widow's RevengeRated ★ 2.5- Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
- So, You Make ItRated ★ 3.5
- Fake MommyRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.0- Himitsu ~ The Top Secret ~Rated ★ 2.0
- Mikami SenseiRated ★ 4.0
- Taigan no Kaji: Kore ga, Watashi no Ikiru Michi!Rated ★ 3.5
Astra Lost in SpaceRated ★ 3.5- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- My TreasureRated ★ 3.0
- The Diamond Sleeping in the SeaRated ★ 4.0
- Blue MomentRated ★ 3.0
- BelieveRated ★ 3.0
- Umino HajimariRated ★ 3.5
- Warau MatryoshkaRated ★ 3.0
- Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0- Eye Love YouRated ★ 3.0