Series
Ratings
225- So, You Make ItRated ★ 3.0
- HirayasumiRated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 3.5
- Hot SpotRated ★ 4.5
- AdolescenceRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Kokkoku, Moment by MomentRated ★ 3.5- Queen of VillainsRated ★ 4.5
InformaRated ★ 2.5
The Road to MurderRated ★ 4.0- ShoutaiRated ★ 4.0
- House of NinjasRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 5.0- Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
Lost in SpaceRated ★ 0.5- PlutoRated ★ 3.0
Hibana: SparkRated ★ 4.0