Series
Ratings
16
小さな巨人Rated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 4.5
From Five To NineRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.0
OuroborosRated ★ 2.5
Nobunaga ConcertoRated ★ 3.5
WATER BOYSRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 3.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.0
Strawberry NightRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0