Series
Ratings
50
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Man from the EquatorRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 1.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 1.5- Witch HuntRated ★ 1.0
LuciferRated ★ 5.0
BrainRated ★ 4.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0