Series
Ratings
23
StrangerRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5- Heart Signal Season 3Rated ★ 4.0
- The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
- Running ManRated ★ 3.5

Infinite ChallengeRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
God's Quiz : RebootRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Men on a MissionRated ★ 3.0- 원피스 2기Rated ★ 4.0
- 원피스 3기Rated ★ 3.5
원피스 1기Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.0