Titles you rated
SkinsRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The Last EmpressRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Princess AuroraRated ★ 3.5- Crime SceneRated ★ 5.0
- Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0

DoctorsRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
MotherRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.5