Series
Ratings
103
Buddy DaddiesRated ★ 4.5- Kowloon Generic RomanceRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5- Sakamoto DaysRated ★ 3.5
- Twilight Out of FocusRated ★ 4.0
In/SpectreRated ★ 3.0
In/SpectreRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 3.5
Fruits BasketRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
The Morose MononokeanRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Beastars Season 2Rated ★ 4.0
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5