Movies
Ratings
596
The Great BattleRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
FridaRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Dirty GrandpaRated ★ 3.5
The Map Against the WorldRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5- PandoraRated ★ 2.5
MasterRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5