Movies
Ratings
71
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0- The Suicide ForecastRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0