Series
Ratings
93
Public Affairs Office in the SkyRated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.5
Clinic on the SeaRated ★ 4.0
My Secret HotelRated ★ 2.0
Switch Girl!! Season 2Rated ★ 1.0
Switch Girl!! Season 1Rated ★ 1.5
Big ThingRated ★ 3.0
Super Daddy YeolRated ★ 2.0
Roosevelt GameRated ★ 5.0
Miss KoreaRated ★ 5.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.0- Blue Tower ReturnsRated ★ 3.0
SPRated ★ 2.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
Bayside ShakedownRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0- Blue TowerRated ★ 3.5