Series
Ratings
160
Legal High 2Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5- 3 Body ProblemRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- Pegasus MarketRated ★ 5.0
- Sakamoto DaysRated ★ 4.0

Hot Stove LeagueRated ★ 3.5- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Inspector KooRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Pixar PopcornRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0- Racket BoysRated ★ 4.0