Series
Ratings
46
SprigganRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Manhunt: UnabomberRated ★ 2.5
Itaewon ClassRated ★ 2.0
KingdomRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0- October FactionRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
TitansRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 3.0- Samurai GourmetRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0