Movies
Ratings
414
SupermanRated ★ 4.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 2.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 1.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 0.5
Blade IIRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 2.0
The TuxedoRated ★ 2.5
The Foul KingRated ★ 1.0
BackdraftRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 1.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
Rush Hour 2Rated ★ 2.0
MegamindRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 1.0
Man in LoveRated ★ 5.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.5
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0