Series
Ratings
25- Movie RoomRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Nirvana in FireRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 2.0
GokusenRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0- White ChristmasRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 2.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0