Series
Ratings
144
HomelandRated ★ 3.5
Homeland Season 1Rated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5- Family PlanRated ★ 5.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- JeongnyeonRated ★ 4.0
- DoubtRated ★ 3.5
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
- The 8 ShowRated ★ 2.5
Our BluesRated ★ 5.0- Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0- D.P. Season 2Rated ★ 2.0
- RevenantRated ★ 3.5
- Narco-SaintsRated ★ 3.5