Series
Ratings
58
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0- Nonstop 1Rated ★ 5.0
Angel EyesRated ★ 3.0- Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.5
Dong YiRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 0.5