Movies
Ratings
325
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 0.5
Lump of SugarRated ★ 2.5- Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5