Titles you rated
- AemaRated ★ 2.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0- AdolescenceRated ★ 3.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 2.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- Resident PlaybookRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 3.5- YeonghwadangRated ★ 3.5
The Naked Director Season 2Rated ★ 3.5- Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
The Naked DirectorRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 5.0- The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 3.5
Toy SoldiersRated ★ 4.0- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 4.5
- The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0