Series
Ratings
274- Takopii's Original SinRated ★ 3.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- The Glory Part 2Rated ★ 4.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 4.5- Love NaggersRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
The Slime Diaries: That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0- Street Food FighterRated ★ 5.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.0
Angels of DeathRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0- Bomberman B-Daman Bakugaiden VictoryRated ★ 3.5