Movies
Ratings
100
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.5
TraffickersRated ★ 1.0
The Way HomeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0- Death BellRated ★ 1.5
Saw IIRated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 2.5
Men in BlackRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 2.0