Series
Ratings
110
SignalRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0- AdolescenceRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0- Shop of the LampRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- BloodhoundsRated ★ 4.0
- Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
- Mask GirlRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0- Narco-SaintsRated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0