Series
Ratings
107
My MisterRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
It Will Be Breakfast at Tiffany Some Day Season 2Rated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
It Will Be Breakfast at Tiffany Some DayRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0- 원피스 5기Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
Snow WhiteRated ★ 3.5